Успішно!

біхелсі

Ветеринар з Херсона відкрив у Луцьку власну клініку. ФОТО

Після переїзду в Луцьку Тарас Савченко з часом відкрив свою ветклініку за кредитні гроші, де зараз працюють удвох із дружиною.

Переселенець із Херсона Тарас Савченко на кредитні кошти відкрив власну клініку у Луцьку, аби працювати разом із дружиною Дар'єю і допомагати тваринам. На Волинь подружжя приїхало у квітні, в  окупованому рідному Херсоні прожили майже два місяці.

Про це передає Суспільне.

«Ми на Пасху виїздили з Херсону. Це останній день, коли можна було виїхати. Окупанти всі п'яні були, веселі і якось ми полями проїхали нормально. Ми виїхали зранку, ті, хто за нами виїхав в обід, вже проїхати не змогли», – каже переселенець.


 

У Херсоні Тарас Савченко теж працював ветеринаром. У клініці, яка розташовувалася в центрі міста, під час війни стало небезпечно, тож переважно ходив на виклики до херсонців додому. За час окупації ветеринар врятував не одну тварину, яка постраждала від війни. Говорить: дуже багато тварин у Херсоні постраждали психологічно.

«Це собаки, які перестали реагувати на власників. В когось розвивалися епілептичні припадки, в когось ще щось. Снарядом було поранило собачку. Там не зовсім зрозуміло було, що з нею, потім знайшли в неї осколок і витягнули», – розповів чоловік.



 

Після переїзду в Луцьку Тарас Савченко з часом відкрив свою ветклініку за кредитні гроші, де зараз працюють удвох із дружиною. Серед відвідувачів – батьки Дар'ї Савченко, які привели трирічну таксу на щеплення від сказу. Сергій і Тамара Голубинські переїхали з-під Бахмута в червні.

«Ось якраз між Соледаром і Бахмутом. Параскавеєвка, там шахта соляна. Поки не були під окупацією. Квартира вже не ціла. Люди, які там живуть поки не відповідають. Поки зв'язку немає. Дуже тяжко переїздили, попутками, але переїхали. А що зробиш», – зазначив Сергій Голубинський.


 

Під час морозів у своїй ветклініці ветеринар прихистив бездомного кота. Каже: тварина була хвора, і за кілька днів більш-менш одужала. «Він тут три дні пожив, більш-менш оклигав. Його випустили назад, він оклигав. Другий раз його прихистили, ну, відповідно, він вже залишився», – каже чоловік.


 

Зараз також у клініці виходжує трьох двомісячних цуциків, яких Тарас Савченко теж знайшов на вулиці. До Луцька з Херсона переїхав і батько Тараса Савченка – Володимир Савченко. Чоловік також є власником пса. Говорить: коли евакуювалися, то виїжджали невеликим легковим авто, у якому було троє дорослих людей, три собаки і два коти.


Свого домашнього улюбленця Мака Володимир спершу збирався віддати, бо в Луцьку переселенцю з ним було тяжко, однак зробити цього не зміг.

«Ця собака – це член сім'ї. Ну це неможливо», – сказав херсонець.


 

У Луцьку ветеринар Тарас Савченко мав і незвичних пацієнтів. З його слів, вперше за роки роботи принесли на прийом єнота, якого потрібно було постригти.

«У квартирі живе, він зовсім ручний. Я так зрозумів, що його знайшли. Ми його тільки відпустили, він одразу за власника за ногу і виглядає. Такий він прикольний», – говорить ветеринар.


Нині розвитком свого бізнесу херсонець задоволений. Спершу, говорить чоловік, переживав, що в Луцьку не вдасться відновити професійну діяльність, однак радіє, що все склалося добре. Чи повернеться його родина до Херсону – Тарас Савченко поки не знає.

Додати новий коментар