«Весняне загострення»: у Луцьку активізувалися телефонні шахраї

20 Березня 2019

Лучанку намагався «розвести» телефонний шахрай, який назвався представником служби безпеки «ПриватБанку».

Про це у Фейсбук-спільноті «Теревені про Луцьк» написала Катя Шиманська.

«Друзі! Будьте обережні! Щойно мені надійшов дзвінок, номер тел. +38 094 66 11 991, представились Службою безпеки «ПриватБанку», поцікавились, чи я не втратила свою карту.

Я ж злякалась і пішла дивитись, і кажу: «Ні моя картка при мені». На що він почав багато говорити всього на купу: чи я отримую СМС-повідомлення на телефон, яким додатком Приват24 користуюсь і всього-всього багато. А потім каже мені, що зараз на мій телефон прийдуть повідомлення, в яких будуть цифри, ніби, для підтвердження, що моя карта в мене (чи щось таке), я повинна їм назвати ці цифри.

Мені відразу стало дивним те, що при спілкуванні вони не представились та не перейшли на мою мову спілкування, а коли почали просити коди, я з'їхала на те, що мені незручно спілкуватись, бо спить дитина.

Коли я їм почала відмовляти в спілкуванні, вони почали наголошувати, що якщо я не продиктую ці цифри, то він ставить, що я відмовилась, і на дні заблокують мені карту, чи це мене влаштує? Я їм сказала: добре.

Відразу зателефонувала в кол-центр Привату, і виявляється – це шахраї!

Номер телефону вони передали в СПРАВЖНЮ Службу Безпеки, і будуть прийняті міри, тому номер телефону може бути іншим, але будьте обережні!».

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter