Успішно!

Вечірній По: відомий співак з Луцька вестиме власну передачу на радіо

Слухати можна в ФМ-діапазоні, в додатку «RadioPlayer: Слухати FM радіо» або на сайті.

Співак Олександр Положинський вестиме передачу «Вечірній По» на Армія ФМ. Слухати можна в ФМ-діапазоні, в додатку «RadioPlayer: Слухати FM радіо» або на сайті.

Про це Положинський повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

«До 22:00 я крутитиму різну музику і вестиму якісь розмови. От щодо розмов і потрібна ваша допомога. Щоб це не були тільки мої власні рефлексії на музику, яку ми слухаємо, потрібна ваша залученість. До розмов у прямому ефірі зі слухачами я ще поки не готовий, але відповідати на ваші питання, проговорювати запропоновані вами теми, зачитувати ваші думки щодо озвучених тем і питань – дуже навіть не проти. Тож пропонуйте щось, якщо маєте питання чи теми, у коментах під цим дописом, або, якщо будете слухати прямий ефір, – маякуйте на студійні контакти в різних месенджерах за номером 0971991824.

Сьогодні я ставитиму іноземну музику різних жанрів, завтра - українську, в середу в мене планується цікавий гість - співведучий програми, в четвер - щось схоже на понеділок, а по пʼятницях слухатимемо мої альбоми і щось із нової української музики. », – каже співак.


 

Додати новий коментар