Вечір спогадів: як святкувала десяту річницю волинська організація незрячих. ФОТО

14 Листопада 2019

Волинська громадська організація «Генерація успішної дії», що опікується слабозорими та незрячими, відсвяткувала десяту річницю від дня створення. Святкові урочистості зібрали у Луцьку членів організації, а також партнерів, з якими вже багато років співпрацюють активісти. Захід у ресторані «Ліон» відвідали представники бізнесу, влади, навчальних та освітніх закладів міста і області, а також журналісти.

Вечір легко і невимушено розпочав голова організації Віталій Ткачук. Він сказав, що свято у них не має чіткого сценарію, а тому у дружній атмосфері разом з партнерами вони згадають основні проекти, що були організовані за останні десять років.

Слабозорі та незрячі члени організації – хто на відео, а хто безпосередньо в залі ресторану – розповідали про ініціативи, які їм вдалося втілити у життя. Найпершою була мандрівка Шацькими озерами. Тоді, кажуть винуватці свята, вони вперше змогли повірити в себе. І після того кожого року ставили перед собою нові виклики і завдання.

Під час урочистостей згадали про студію друку шрифтом Брайля, казки для дітей Крупівського НРЦ від Сашка Лірника, аудіокниги, озвучення зупинок у громадському транспорті, послугу супроводу від Центру зайнятості, а також газету «Сім'я і Дім» – першу в Україні газету для незрячих.

Гості заходу виходили до мікрофону, щоб розповісти про свою участь у житті цих людей, а також вручити подарунки з нагоди річниці. Музиканти Сергій Скулинець та Галина Конах надихали своїми піснями. Наприкінці вечора на всіх чекав невеликий фуршет та традиціний торт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПУТІВНИК ШРИФТОМ БРАЙЛЯ***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

27

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter