Успішно!

Вбивають тварин: на Волині невідомі займаються окультизмом. ФОТО 18+

З початку осені жителі Нововолинська почали помічати, що на кладовищі невідомі роблять моторошні речі, схожі на сеанси окультизму.

З початку осені жителі Нововолинська почали помічати, що на кладовищі невідомі роблять моторошні речі, схожі на сеанси окультизму. Нещодавній випадок просто не вкладається в голові: невідомі, ймовірно ті ж, що розкладали свічі та малювали містичні малюнки на асфальті, закатували й вбили собаку, що мешкав в хаті поряд з цвинтарем.

Поряд з кладовищем у Нововолинську, що біля Низкинич, вбили пса на кличку Лорд. А через деякий час – і кота, що гуляв тут. На кладовищі почали звірсько вбивати безпритульних та домашніх тварин, відтепер бояться ходити тут і люди, пише «Буг».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «УНОЧІ КРІЗЬ СОН ЗАУВАЖИЛА, ЩО ДЕСЬ ПЛАЧЕ КІШКА»: У ЛУЦЬКУ НЕВІДОМІ ПРИВ'ЯЗАЛИ КІШКУ У КУЩАХ

Пані Валентина, хазяйка Лорда розповідає подробиці звірського інциденту.

«Це сталось вночі. Ці нелюди вдерлись на подвір'я, взяли тряпку на порозі, задушили мого Лорда. Окрім цього у собаки до живота була прив’язана свічка та випалені органи», – розповіла жінка.

Собака проживав на цій території близько семи років, сусіди та мешканці району добре знали його та не могли повірити, що таке могло відбутись.

13 жовтня ввечері стало відомо про ще один випадок жорстокого поводження з тваринами – біля кладовища задушили кота. Тіло тварини знайшли з обмотаною навколо шиї стрічкою, розрізаним животом та з випаленими органами.


У двох випадках було викликано патрульну поліцію та складено матеріали.

Як розповіли жителі ближніх дач, на кладовищі ввечері інколи можна помітити запалені свічки на стежках, кістки та незрозумілі символи. Кати руйнують пам'ятники – спалюють, прибивають цвяхом до них мишей.

Людям моторошно залишатись у будинках, адже дії «сатаністів» перейшли усі межі.

«Сьогодні вони вбили і закатували тварину, завтра це може бути – людина», – зазначають мешканці.

Нововолинці просять правоохоронців та місцеву владу звернути увагу на цю шокуючу ситуацію. Знайти та притягнути до відповідальності цих нелюдів. Зазначають, що може допомогти в цьому відеоспостереження.

Додати новий коментар