«Ваша краса – моя робота», – Марина Свистак про перманентний макіяж

30 Січня 2022

Перманентний макіяж – завжди актуальна, трендова та популярна процедура серед сучасних жінок. Про особливості цієї «чарівної палички» зі світу краси розповідає спеціалістка із перманентного макіяжу з десятирічним досвідом, сертифікована майстриня-викладачка міжнародного рівня та власниця луцької студії перманентного макіяжу Марина Свистак.

– Що собою являє перманентний макіяж?

– Перманентний макіяж – це чудова можливість на постійній основі мати гарно підкреслені брови, губи та очі. За допомогою спеціальної технології введення пігментів у поверхневі шари шкіри досягається стійкий ефект на тривалий час, за умови якщо робота зроблена правильно. Процедура вимагає надзвичайної професійності та точності при виконанні, великого досвіду та естетичного бачення від майстра. Оскільки процедурою передбачено втручання у цілісність шкірних покривів, дуже важливу роль грає безпека проведення процедури та належні умови, тому така послуга не може коштувати дешево. Отож ви повинні обирати майстра дуже уважно. Адже найменша похибка може мати негативні наслідки на вашому обличчі.

– Перманентний макіяж можливо виконати як в натуральних і легких ефектах, так і в яскравих й візажних?

– Саме так. Послуга передбачає різні ефекти. Більшість клієнток за натуральний ефект, деякі – за більш декоративний.Як один, так і другий спосіб мають місце бути, але потрібно розуміти відмінності між ними. Натуральний ефект має на меті легке підкреслення природної краси. Він не темний та не кидається в очі. Не потребує додаткового нанесення косметики для гармонізації образу. Не підкреслює недоліків та асиметрії.Підходить всім, зокрема тим, хто звик ходити без макіяжу. А також і тим, хто постійно фарбується, але лише для готової основи, по якій можна швидше наносити макіяж. Тримається протягом коротшого терміну (1-2 роки), у порівнянні із декоративними техніками. Виводиться зі шкіри швидко. А з часом можна змінити стиль, форму та відтінок, адже залишки такого перманенту перекриваються легко.

Щодо декоративного перманенту, цей вид має на меті створення яскравого ефекту. Він більше підходить для тих, хто постійно яскраво фарбується. Відрізняється яскравими та темними відтінками, а також виразними формами. Якщо ви звикли завжди бути при «парадному» макіяжі, з тональним кремом, яскравими бровами, губами, очима, то це – ваш варіант. Якщо ж ви звикли ходити без косметики й надалі не збираєтесь виразно фарбуватись, то такі акценти будуть виглядати недоречно на ненафарбованому обличчі. Декоративні/макіяжні ефекти тримаються на шкірі довше (приблизно 3-5 років, а інколи й довше) внаслідок більшого нашарування пігменту. Тому після такого перманенту змінити стиль та колір буде важче. Якщо є асиметрія, ця яскравість її підкреслить. Перекрити візажні ефекти важче.

– Якщо клієнт має невдалий перманент, чи можливо якось це виправити?

– Звісно краще не експериментувати та одразу зробити якісну послугу. Але, якщо трапилася халепа, то вихід є. Невдалий або застарілий перманент можливо видалити або частково висвітлити за допомогою лазерного апарату та спеціальних ремуверів. Цим я також займаюсь. У деяких випадках можна обійтися без видалення та перекрити старий перманент. Це дуже індивідуально і визначається під час попередньої консультації.

– Чи можна навчитися мистецтву перманентного макіяжу? І чи є ця професія актуальною сьогодні?

– Б‘юті індустрія на даний час безперечно одна із найперспективніших сфер, в яких можна досягнути висот, особливо для дівчат та жінок. Перевірено на власному досвіді. Також я займаюся проведенням навчальних курсів та майстеркласів із перманентного макіяжу, на яких з радістю ділюсь своїм досвідом та напрацюваннями з учнями. Після закінчення курсів вони отримують сертифікати міжнародного зразка та мою подальшу підтримку і консультації. Багато з моїх учнів вже успішно працюють як в Україні, так і за кордоном.

– Отже, перед записом на перманентний макіяж усім рекомендуєте…

– Рекомендую обдумати, що саме в пріоритеті у вас. Якого результату ви очікуєте? Як варіант впишеться у ваш повсякденний образ? На який термін ви хочете мати ефект?Я кого сервісу та рівня професійного підходу ви очікуєте?

Оцінити якість моїх робіт, а також отримати відповіді на всі запитання ви можете звернувшись за консультацією.

інстаграм: @maryna_svystak_permanent
FB: Марина Свистак
tel/viber/whatssup:+380951848877
Локація: пр.Волі 49а.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter