«ВАШ Ювелір» відкрив у Луцьку майстерню, яка не має аналогів у регіоні. ФОТО, ВІДЕО

31 Січня 2020

Серед безлічі професійних свят не так давно з’явився і день, коли кожна людина, причетна до практичного втілення ювелірного мистецтва в наше життя, може розслабитися і сміливо сказати: «Це моє свято»!

Сьогодні, 31 січня, відзначають Всесвітній день ювеліра. Мистецтво ювелірів розкриває перед нами всю красу з природних матеріалів, які з давніх часів люди використовувати для виготовлення прикрас – саме вони стали одними з перших ремісників.

У цей день хочемо привітати з професійним святом одну із найвідоміших та найперспективніших компаній Луцька – «ВАШ Ювелір», яка у нашому регіоні розширює горизонти дивовижного світу краси та розкоші.

Нагадаємо, що у Луцьку, на проспекті Соборності, 11-а, успішно працює магазин-майстерня цієї компанії. А наприкінці минулого року в обласному центрі відкрили невелику майстерню при ювелірному бутіку за адресою: проспект Волі, 43, – аналогів їй немає в регіоні. У перелік послуг: реставрація та нарощування лапок виробів з дорогоцінних металів (без демонтування коштовного каміння), розтягування та зменшення розміру каблучок (без механічних пошкоджень), холодне спаювання та лазерне зварювання деталей ювелірних виробів, що запобігає руйнуванню поверхні емалі.
3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter