«В росії мама померла»: на Волинь привезли двох дівчат, яких незаконно вивезли до рязані

06 Лютого 2023

За сприяння Мінреінтеграції в Україну вдалося повернути ще двох дітей, незаконно вивезених на територію держави-агресора. Дівчат тринадцяти та п’ятнадцяти років взяла під опіку й забрала додому їхня старша сестра, і наразі сім'я перебуває на Волині.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗІРКОВІ ВИСТУПИ, МОДНІ ПОКАЗИ ТА АУКЦІОН: НА БЛАГОДІЙНОМУ ВЕЧОРІ У СТРУМІВЦІ ЗБИРАЛИ КОШТИ НА ЗСУ

«Двоє менших сестер разом з мамою були депортовані з Луганської області до рязані. В росії мама померла і діти потрапили в сиротинець.

До Мінреінтеграції звернулася їхня старша сестра, яка зі своєю сім’єю встигла евакуюватися до Волинської області. Всі разом пройшли шлях від оформлення опіки над дівчатами до їхнього повернення на Батьківщину.

Дякуємо за допомогу благодійній організації "«СОС Дитячі містечка в Україні", Державній прикордонній службі України, а також Службі у справах дітей Колківської селищної ради (Волинська область).

Злагоджена робота тривала близько півтора місяця. І ось нарешті чергова, але вкрай важлива для нашої держави перемога: українські діти мають бути в Україні. Дівчата возз’єднались з родиною і перебувають у цілковитій безпеці. Вони огорнуті теплом та турботою рідних людей», – йдеться у дописі.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter