«В області – гострий дефіцит потужності», – Юрій Погуляйко

24 Листопада 2022

У волинській області – гострий дефіцит потужності електроенергії.

Про це повідомив голова ОВА Юрій Погуляйко, передає VSN.

«Станом на ранок в області до електропостачання підключені 9% споживачів. Перш за все, відновлено електропостачання усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури. Це лікарні, каналізаційно-насосні станції, водозабори.Відновлено електропостачання частини базових вишок мобільного зв’язку, що дало можливість відновити покриття по території області», - йдеться у повідомленні.

З його слів, пошкоджень об’єктів енергетичної інфраструктури у Волинській області немає. Але головна проблема зараз – відсутність достатньої генерації з теплових та атомних електростанцій для видачі потужності через підстанції «Укренерго».

«Зокрема в області гострий дефіцит потужності. Виділено приблизно 60 МВт потужності, при потребі за нормальних умов 350 МВт. Виділеного обсягу достатньо виключно для найважливіших об’єктів критичної інфраструктури. Тому можливість стабільної подачі напруги населенню при даному ліміті поки що відсутня. Повторюю, енергетики безперервно працюють над усіма варіантами забезпечення області світлом. Але наразі ситуація така», – повідомив голова ОВА.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter