В Ірини Федишин вкрали гроші, які вона зібрала в Лондоні для ЗСУ. ВІДЕО

25 Травня 2023

Українська співачка Ірина Федишин за кордоном проводила благодійну вечерю, де збирала кошти на допомогу українським захисникам.

На своїй інстаграм-сторінці артистка повідомила, що організатор вечері Микола Левченко привласнив кошти собі.

«Організатор благодійної вечері в Лондоні, Микола Левченко, не віддав нам жодного фунта від продажу квитків на благодійну вечерю, яка була спрямована на допомогу ЗСУ.

Хочу зразу заспокоїти усіх людей, які донатили і купляли лоти цього вечора. Ці кошти, а це 3720 £, з тяжкою бідою і скандалами вдалося забрати і вони всі підуть на ЗСУ. Але нам прийшлося розшукувати людей, які донатили і передавали кошти цьому організатору. Натомість він частину донатів приховував, і тільки тоді, коли ми знайшли людину особисто, яка задонатили і передала Левченко ці кошти, він сказав, що справді все отримав, але забув віддати))))

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПІШЛИ МУРАХИ ПО ШКІРІ»: ВІДОМА УКРАЇНСЬКА СПІВАЧКА ПОДІЛИЛАСЬ НЕЗВИЧАЙНИМ ФОТО З КОНЦЕРТУ


Щобільше, він записав якесь не зрозуміле відео, що Людина дає йому ці кошти. Виглядало це якось дуже дивно. Коли хлопець від чистого серця донатить і довіряючи, віддає кошти на ЗСУ, а тут записують якесь не зрозуміле відео. Для чого??При перегляді цього відео у мене виникло відчуття, що цей Микола, взагалі, якийсь рекет. На наступний день, після вечері, був концерт у Лондоні, куди з’явився знову цей горе-організатор. Сказав, що йому треба звіт від продажу лотів на концерті і ми маємо йому віддати не тільки проценти від продажу квитків на концерт, але ще й проценти від проданих лотів. Ми намагалися пояснити Миколі, що кошти, які люди донатять на ЗСУ на аукціонах ідуть ВИКЛЮЧНО на ЗСУ.Але його це мало що цікавило. Адже він, без нашого погодження, прилетів з Дубліна, де проживає, в Англію на захід зі своєю сім’єю. І йому потрібно було закрити всі свої витрати на вікенд у Лондоні: на авіапереліт, готель і харчування за рахунок коштів людей, які прийшли на концерт і задонатили на ЗСУ.

Ось така прикра ситуація. Натомість, хочу зазначити, що так званий організатор, не поніс жодних витрат для нашої команди з приводу: квитків на літак, готель, харчування, виготовлення віз, реклама заходів. Все це ми ОПЛАТИЛИ САМОСТІЙНО, за власні кошти, які мали б повернутися з продажу квитків.
Стосовно коштів, які люди задонатили за лоти на концерті у Лондоні. Ці кошти ми всі отримали (окрім 400 £, які ще надсилають ) і вони ВСІ підуть на ЗСУ», – пише Ірина.

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter