В гіпермаркеті «Там Там сімейні традиції» дарують іграшки за покупки

23 Травня 2021

В гіпермаркеті «Там Там сімейні традиції» триває акція. Клієнтам пропонують отримати кумедну іграшку-файняка за покупки у гіпермаркеті.

За кожні витрачені 150 гривень у чеку ви отримаєте один штамп у спеціальному буклеті. Зберіть 30 таких штампів та забирайте своє звірятко на інформаційному відділі «Там Там».

На вас чекатимуть Мері, Дамбо, Міккі, його подруга Мінні, Вінні Пух і кумедний Топотун.

Акція триває до 1 липня. Зберіть усіх героїв колекції! Детальніше про кожного з них – читайте нижче:

Вінні Пух – палкий любитель солоденького. Щодня обіцяє своїм рідним з понеділка перестати їсти тортики та випічку власного виробництва гіпермаркету «Там Там»… Але ж вони такі смачні!

Дамбо – найбільш сором’язливий член родини Тамфіків, але водночас дуже вірний товариш. Завжди готовий підтримати своїх друзів у скрутну хвилину. Справжній сонько. Улюблений спосіб провести час – сопіти хобітцем в простирадлах та м’якенькій піжамці.

Мері – ніжна та мрійлива киця, яка бачить себе на великій сцені. Дуже любить крутитись перед дзеркалом та експериментувати з косметикою. Одного дня мріє зібрати стадіон, але поки найвірніші слухачі – сімейка Тамфіків.

Міккі Маус – авантюрист та головна чомучка. Достатньо лише комусь, навіть пошепки, сказати слово «пригода», як він уже тримає напоготові дорожній рюкзак. Обожнює газовані напої та фаст-фуд.

Мінні Маус – Найкраща подруга Міккі. Напрочуд розумна та розважлива, завжди знає, як вгамувати нестримний запал свого товариша. На відміну від свого товариша, дбає про здоров’я та дуже любить фрукти та овочі.

Топотун – справжній веселун. Від його жартів та витівок в усіх Тамфіків болять щоки, адже він може розсмішити навіть найсумнішого малюка. В його арсеналі безліч іграшок, різноманітних витівок та абсолютно все, що може знадобитися для активного відпочинку.

Будь-яку м’яку іграшку з колекції «Файняки» можна отримати шляхом обміну на буклет з наявними 30 штампами. Під обміном мається на увазі купівля Файняка за 0,50 грн.

Штампи можна отримати в касира після оплати за покупки. Штампи ставляться у буклет, який має кожен учасник Акції.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter