Секрети успіху підготовки до ЗНО з англійської мови у 2021 році

04 Листопада 2020

Зовнішнє незалежне оцінювання – вирішальний момент у житті випускника, адже від його результатів залежить можливість не просто вступити до бажаного ВНЗ, а й навчатися на бюджетній основі. А отже, наступні чотири чи шість років життя визначаються результатами, відміченими під час тесту. Навіть один бал може стати вирішальним.

Чому ж просто знати мову недостатньо, щоб добре скласти екзамен з англійської?

Щоб скласти ЗНО (чи будь-який міжнародний іспит з англійської) на високий бал, потрібна спеціальна підготовка. Самостійно організувати себе та правильно підготуватися складно. Адже під час підготовки важливим є розбір кожного завдання та розподіл часу між різними видами тестів. Викладач допомагає слідкувати за системним повторенням інформації, щоб заповнити усі «пропуски знань» та напрацювати навичку швидкого виконання кожного завдання.

Чому варто обрати курси підготовки до ЗНО з англійської мови у Mandarin?

Школа англійської мови Mandarin офіційно здійснює підготовку до Кембридзьких іспитів, тому кожна дитина має можливість вивчати англійську за міжнародним стандартом. Адже кваліфікація викладачів CELTA дозволяє викладати англійську як іноземну в будь-якій країні світу.

У навчанні викладачі застосовують спеціальну програму підготовки до ЗНО, враховуючи індивідуальний підхід до кожного студента. На заняттях 80% часу студенти розмовляють. Ця сучасна комунікативна методика дозволяє значно цікавіше вивчати англійську мову, при цьому навчання є збалансованим та ефективним. Студенти отримують впевненість при виконанні будь-якого завдання ЗНО з англійської, оскільки воно буде багаторазово розібране і проаналізоване під час курсу.

Зараз триває другий набір студентів у нові групи (або ж студент може обрати індивідуальне навчання). У школі є чудова можливість отримати перше безкоштовне пробне заняття, на якому студент зможе познайомитися з вчителем, поглянути, як проходить заняття. Викладачі оберуть для кожного юного студента оптимальну програму навчання відповідно до його знань та цілей.

Для запису на пробне заняття телефонуйте: 066 703 78 73.

Бажаємо успіхів у підготовці до ЗНО з англійської мови!

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter