Управління патрульної поліції в Луцьку та в Ковелі мають нових керівників

01 Лютого 2023

Вчора, 31 січня, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький провів оперативну нараду з особовим складом Управління патрульної поліції у Волинській області, де представив двох новоспечених керівників.

Про це повідомили в патрульній поліції України.

Майор поліції Дмитро Мокич очолить патрульну поліцію Волинської області. Протягом останнього року він обіймав посаду заступника начальника УПП у Волинській області.

Старший лейтенант поліції Роман Оксентюк до цього часу служив на посаді командира взводу роти ТОР УПП у Волинській області. Відтепер призначений керівником відділу організації несення служби в місті Ковель.

Обидва новоспечені керівники підрозділів несуть службу в патрульній поліції Волинської області з 2015 року на різних посадах, тож добре знають особливості роботи своїх підрозділів.

«Дякую усім патрульним за службу на волинській землі і бажаю успіху новопризначеним керівникам. Не підведіть, а тільки розвивайте те, що вам довірено. Віримо та знаємо, що вам це під силу», — підсумував Олексій Білошицький.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter