Унікальна зброя та ефектні бої: у Луцьку влаштували фестиваль «Козацька слава»

18 Жовтня 2020

Протягом двох днів, 17-18 жовтня, у Луцьку триває фестиваль бойових мистецтв «Козацька Слава». У ньому беруть участь понад 150 учасників, розповіла «Суспільному» головна фахівчиня обласного центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Тетяна Познякевич.

За словами організаторів, фестиваль є продовженням святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва. У такому форматі, як цього року, його організовують вперше. На чотирьох локаціях відбуваються спортивні бої з ММА, козацькі та лицарські двобої.

«Зокрема, тут два майданчики татамі та один октагон. Для дітей проводять різні майстер-класи, можна скуштувати козацького кулешу», – каже співорганізаторка події.

Учасники фестивалю приїхали з різних куточків України: Одеси, Вінниці, Маріуполя, Києва та навіть з закордону. Зокрема, учасник Пауло Скалья, приїхав до Луцька з Італії. Спортсмен змагатиметься у бою з ММА. Каже, що йому важко битися з українцями, бо в них хороший рівень підготовки.

Про військову зброю різних історичних періодів – крем'яні рушниці та пістолі – розповідає представник «Козацького стрілецького братства» Тарас Беркуч. Каже, що найбільше навколо його експозиції дітей. Вони просять навчити їх розбирати та збирати автомат Калашникова. Старші відвідувачі фестивалю цікавляться історією, зокрема, розпитують про історичний мундир полку УНР, який також представили в експозиції.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter