Успішно!

Український дух фестивалю «Бандерштат» вперше лунав онлайн. ФОТО

Єдиний фестиваль українського духу «Бандерштат-2020» адаптувався під онлайн-формат і відбувся всупереч карантину. Завдяки команді професіоналів, яка працювала над дійством, фест вийшов на новий, суттєво вищий якісний рівень.

Єдиний фестиваль українського духу «Бандерштат-2020» адаптувався під онлайн-формат і відбувся всупереч карантину. Завдяки команді професіоналів, яка працювала над дійством, фест вийшов на новий, суттєво вищий якісний рівень. Реалізувати ідею вдалося завдяки підтримці Українського культурного фонду. 

Прямі ефіри фестивалю сукупно зібрали 423 тисячі переглядів. Це абсолютний рекорд «Бандерштату». Для глядачів усі ефіри фесту були і залишаються у вільному доступі.

Музичний лайв Бандерштату тривав 8 та 9 серпня. У прямому ефірі виступили кращі українські музиканти: гурти O.Torvald, БEZ ОБМЕЖЕНЬ, KARNA, Тартак, Фіолет, Тінь сонця, Kozak System, Entree, PANCHYSHYN, а також Іван Марунич. Технічним забезпеченням музичного лайву на найвищому рівні займалася провідна українська компанія Zinteco. Режисери ефіру – Роман Муха і Олег Дубровський. Вперше музичну частину фестивалю можна було почути у прямому радіоефірі на «Радіо Промінь».

Над традиційними гутірками фестивалю працювала команда відомого журналіста Романа Скрипіна, який був модератором цих зустрічей. Гостями прямих ефірів стали актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, музикант Олександр Положинський, співачка та телеведуча Анжеліка Рудницька, засновники «Бандерштату» Ігор Гузь та Сергій Мартинюк, громадський діяч Олесь Доній та Борислав Береза. 

Насиченою була літературна частина фестивалю, яку цьогоріч організували у партнерстві з видавництвом «Наш Формат». Зустрічі в прямому ефірі зібрали знакові постаті в сучасній українській книжковій царині: Катерина Бабкіна, Павло Матюша, Олександр Михед, Іван Семесюк, Сергій Мартинюк та Дмитро Вербич.

14-й Бандерштат хоч і не мав можливості проведення офлайн у Луцьку, вирішив зробити сюрприз місту. Зокрема, зняли відео про Луцьк, де вперше зібрали всі стильні інста-локації обласного центру Волині, проклали цікавий маршрут прогулянки, показали вигляд затишного міста з висоти пташиного польоту. Ролик зняла команда тревел-проєкту Blog360. 

Різні атракції для поціновувачів фесту триватимуть ще до 16 серпня. Зокрема – майстер-класи в межах дитячого містечка, а також фестивальні розіграші. Бандерштат традиційно підтримує українських виробників, тому звичний ярмарок фесту переїхав в онлайн-формат.


 

Додати новий коментар