Український блогер-мільйонник шокував іменем, яким назвав свого первістка. ФОТО

26 Лютого 2023

Український блогер-мільйонник Дмитро Варварук, який місяць тому вперше став батьком, похрестив свого сина.

На сторінці в Instagram відомий блогер з Івано-Франківська поділився світлинами з таїнства хрещення. Тоді ж Варварук розсекретив, як вони з дружиною Яною назвали сина. Дмитро гордо заявив, що назвав хлопчика Хайп, – розповідає ТСН.

У підтвердження своїх слів Варварук показав свідоцтво про народження малюка, де вказано його повне ім'я – Варварук Хайп Дмитрович.

«Ще на початку ми з Яною домовились, що ім'я обираю я. Хоч вона не погоджувалась зі мною, слово було сказано. Ви думали, що я жартую? Можете побачити самі в свідоцтві написано Варварук Хайп Дмитрович, а значить і в паспорті так буде! Хоча називати ми його будемо по-іншому», – прокоментував вигадливий батько.

Реакція фоловерів блогера не змусила на себе чекати. Люди були відверто приголомшені вчинком Варварука: «Можна було собаку завести, для цього необов'язково було народжувати дитину», «Це реально п*здець», «І навіщо таке робити? Про майбутнє дитини не думаєш, лише про своє я!», «ще б назвав Патрон».

Нагадаємо, первісток Дмитра Варварука та його дружини Яни з'явився на світ 25 січня 2023 року. Блогер у прямому ефірі розповідав і показував, як його дружина народжувала.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter