Українські пісні вперше очолюють чарт Apple Music Топ-100 Україна

05 Березня 2022

Вперше чарт Apple Music Топ-100 Україна очолює відразу 8 українських треків. З восьми українських треків сім – україномовні.

На це звернув увагу фронтмен гурту Kalush. Про це пише НВ.

«Йо, такого в Україні топ 100 епл мюзік ще не було ніколи. В принципі якшо попадав якийсь україномовний трек навіть на 80−90-ті місця, то вже всі говорили типу, круто ми попали в чарт. Невже щоб оцінити нашу українську музику нам потрібні такі умови?», – підписав публікацію репер.

Перше місце в чарті вже кілька тижнів посідає пісня Stefania, з якою Kalush Orchestra представлятимуть Україну на Євробаченні в цьому році. У ТОП також попали пісні Не твоя війна, Обійми та Без бою гурту Океан Ельзи, трек Jerry Heil Пошта, 22 Ярмака, Доброго вечора Probass Hardi, що стала вірусною в TikTok, а також фіт Kalush i Skofka — Додому. З восьми українських треків сім — україномовні.

У решті списку також зустрічаються україномовні пісні, зокрема гуртів Океан Ельзи, Бумбокс і Kalush, а також Христини Соловій і Велбоя. Однак у десятку увійшов трек Єгора Кріда, а в сотні є багато російських виконавців і російськомовних пісень.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter