Українські музиканти привітали луцький гурт «ФлайzZzа» з 20-річчям. ВІДЕО

01 Жовтня 2020

Популярному луцькому гурту «ФлайzZzа» виповнилося 20 років – саме 1 жовтня, у День музики, гурт вперше виступив у Палаці культури міста на відбірковому турі фестивалю «Червона Рута».

З цього приводу колеги-музиканти записали для волинян відеовітання, яке розмістили на сторінці flyzzzaofficial в ютубі.

«Ми змінювались, як і світ довкола, – хтось у складі відколювався, хтось залишався далі та творив, писались альбоми, творились відеокліпи, лабались концерти. Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім, хто так чи інакше долучився до нашої історії. Люди, ви фантастичні!

Окреме спасибі хочемо передати нашим колегам – тим, з якими іноді конкурували, надихались, іноді виступали на одній сцені, часом сьорбали пивасик, обмінювались інформацією та досвідом. Нам здається, що так і має працювати шоу-біз – у тісній тусовці з хорошими людьми.

Нам надзвичайно приємно від привітань, які ви побачите та почуєте у цьому відео. Від декотрих хочеться пустити сльозу, від деяких ще ширше усміхатись, а загалом відчувається велика енергетика та підтримка. Та підтримка, яка особливо потрібна нам усім в такі складні часи.

Гадаємо, що не підведемо ваші надії, друзі, і ще напишемо не одну хорошу пісню.

P.s.: особливою приємністю було побачити в цьому відео через таку велетенську перерву багатьох колег-музикантів. Друзі, щиро дякуємо вам! І обіймаємо ;)

А ви надихайтесь теж цим позитивом, пишіть свої вітальні слова, спогади про те, як ви дізнались про ФлайzZzу та стежте за новинами – незабаром їх буде багато», – прокоментували вітальне відео волинські музиканти.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter