Українська розвідка подякувала керівнику Волинської обласної лікарні

06 Липня 2022

Директор Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар отримав грамоту від Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Відзнаку очільнику медзакладу передав президент благодійної організації «Відродження України» (директор КП «Волиньприродресурс») Анатолій Капустюк, повідомляє «Перший».

Як уточнив Анатолій Капустюк, в ГУР бачать, що є конструктивна та якісна співпраця.

«Військовим у Волинській обласній лікарні надають дійсно професійну допомогу. А це – неоціненний внесок персоналу закладу в боротьбу з російськими окупантами», – розповів він.

«Для мене це важлива нагорода. Вона – як подяка колективу, який я очолюю, за ті зусилля, які ми докладаємо до перемоги, надаючи медичні послуги й нашим захисникам, і усім, хто до нас звертається», – розповів Олександр Дудар.

Він, своєю чергою, подякував Анатолію Капустюку за ті гуманітарні вантажі, які отримує лікарня від Благодійної організації «Відродження України». Це й обладнання, і меблі, й медикаменти.

«Така допомога нам була потрібна завжди. Але зараз, в умовах воєнного стану, вона просто безцінна», – наголосив директор обласної лікарні.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter