Учасниця курсу «Мій проект за 30 днів» розповіла, як допомогти хворим дітям

24 Листопада 2018

Іванна Соха – учасниця курсу Людмили Пенцак «Мій проект за 30 днів», голова правління та засновниця громадської організації «Ресурсний центр «Кольорова капустинка» для дітей з ДЦП та їх батьків.

«Маючи дитину з діагнозом ДЦП, мені довелося цікавитися всіма можливими і неможливими методами, які потенційно могли б допомогти моєму синові. Доля познайомила мене з методом Фельденкрайза. Саме заняття за цією методику перевернули значною мірою моє бачення свого тіла і функціонування тіла моє дитини, в якого з цим є проблеми. І основне, на що варто звернути увагу: метод Фельденкрайза відкрив мені очі на те, як я можу допомогти своєму синові «познайомитися» з його тілом і знайти з ним спільну мову. Це потужний інструмент для роботи з тілом і неважливо, чи це здоровий організм, чи з серйозними функціональними порушеннями, він працює однаково ефективно.

Моше Фельденкрайз винайшов такий метод, який справді може суттєво покращити якість життя людини і навчити її жити з легкістю функціонування.

Я вже відвідала кілька навчальних програм з різними практиками, які і навчають, що ж таке цей метод і як його застосовувати, але це лише крапля в морі. Вже намагаюся застосовувати засвоєні принципи у роботі зі своїм сином, і це працює. І що головне – в мене це виходить.

Я мрію допомагати іншим діткам відчути легкість, покращити їх функціональні можливості. Адже сертифікованих і професійних спеціалістів з цього методу в Україні немає. Всі, хто працює з дітками – це запрошені практики з-за кордону, адже навчання є дороговартісним і проводиться лише в країнах Західної Європи, США чи Ізраїлі.

Так було до сьогодні, адже вперше наступного року запускається масштабна 4-річна професійна програма навчання практиків методу Фельденкрайза, розроблена його послідовницею Елізабет Блум, – ученицею «правої руки» Моше Фельденкрайза Йоханнана Ріверанта.

На курс набирається всього на всього восьмеро учнів. Конкуренція шалена, але в мене є реальний шанс, адже я чудово себе зарекомендувала на навчальній програмі Елізабет Блум (ознайомчому короткостроковому семінарі) та інших практиків методу. Єдина проблема, яка може стати на заваді – це гроші, адже навчання коштує не багато-не мало 12 тисяч євро за весь курс тривалістю 4 роки. Це дешевше вартості подібного навчання за кордоном, плюс не треба додаткових затрат на доїзд та проживання, адже все в Україні.

Я стала жити цим методом і тим, що я реально зможу даті своєму синові та іншим дітям з подібними діагнозами, та й дорослим з проблемами опорно-рухового апарату. Єдине що мене зупиняє – це сума, необхідна на оплату навчання.

Я щиро потребую вашої підтримки та фінансової допомоги. Навіть і найменше Ваше вкладення може наблизити життя мого сина та й інших дітей з подібними проблемами до полегшення!

Отож, якщо Ви можете підказати, які кроки мені варто зробити, або маєте бажання фінансово мене підтримати, я дуже на Вас чекаю!

Дякую Людмилі Пенцак та її курсу «Мій проект за 30 днів», який допомагає фокусуватися на головному! Хто ще розпорошує свої зусилля, боячись взятися за основне, тоді вам точно сюди!».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ НОВУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ДЛЯ ДІТОК З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ. ФОТО

Реквізити для допомоги:
Іванна Соха
тел. +380952051851
ПриватБанк р/р 5168757293299691

Якщо Ви маєте бажання підтримати Громадську організацію «Ресурсний центр «Кольорова капустинка» та діток з діагнозом ДЦП, то Вам сюди:

р/р 26004055525745
МФО 303440 ЄДРПОУ 42344907
e-mail: [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter