У волинському виші святкували новосілля. ФОТО

09 Вересня 2021

У центральному корпусі ВНУ імені Лесі Українки відбулося урочисте новосілля факультету міжнародних відносин, студенти якого відтепер навчатимуться в оновлених аудиторіях.

Про це повідомляють на сайті вишу.

На святковій вітальній зустрічі в актовій залі ніде було яблуку впасти, адже молодь зацікавлено слухала гостей. Ректор Анатолій Цьось зауважив: «Працювати в нашому Університеті – велика честь, а навчатися – велике благо. У нашому закладі багато робиться для якісної освіти й умов навчання. Та ще більше ми намагаємося робити для підтримки студентських ініціатив. Максимально збільшуватимемо програми, де молодь зможе реалізувати різноманітні ідеї. Ми поліпшували, поліпшуємо і будемо поліпшувати умови навчання, проживання й реалізації ініціатив».

Декан факультету міжнародних відносин Антоніна Шуляк підтвердила слова ректора й додала: «Ми щиро сподіваємося, що працювати тут буде легко й комфортно. Адже головний корпус, як і Замок Любарта, – візитівка Луцька та Волині».

Колишній декан факультету Сергій Федонюк також побажав студентам наснаги, зауваживши, що цього дня відчувається надзвичайна атмосфера, бо переїзд зі старого корпусу в новий – підтвердження статусу. Наші випускники завжди на соціально відповідальних і стратегічних посадах, бо саме вони працюють не так на сьогодення, як на майбутнє.

Прийшли привітати новоселів випускники факультету міжнародних відносин Богдан Волчок, генеральний директор «СКФ Україна», та Руслан Теліпський, громадський діяч, шевченкознавець, волонтер. Вони подякували своїй аlma mater за фундаментальні знання й зазначили, що саме освіта, здобута на факультеті, дозволила досягнути успіху. Також гості переконували студентів активно відвідувати корисні спецкурси та не соромитися налагоджувати нові контакти.

На завершення Анатолій Цьось й Антоніна Шуляк перерізали червону стрічку, отець Віктор освятив аудиторії й студенти тут же поринули в світ науки та знань.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter