У музеї Корсаків презентували неймовірну виставку. ФОТО

14 Липня 2019

Богдана Пацюк з Луцька та Вероніка Чередниченко зі Львова – студентки Львівської національної академії мистецтв, які подарували МСУМК інсталяцію «Термін придатності». Зараз вона знаходиться у центральній локації музею.

Шість людських силуетів без голови, адже гординя «зносить її», з насиченими і водночас розмитими лініями життя та векторами, які кожен вибирає в житті собі сам – перше враження, яке справляють ці роботи.

«Є два спекти формотворення людського життя: перший, коли людина щось робить в житті, аби після смерті залишити по собі слід, інший, коли все гарно вдається, коли досягнувши результатів, людина одягає на голову корону і нічого навколо не бачить вже, а саме гординя і є найгірше. Вона засліплює, пригнічує пильність і може злетіти зі свого п’єдесталу в одну мить. Коли людина хоче стрибнути вище своєї голови, вона керується емоціями і засліплена гординею, не бачить напрямку, вибирає неправильну траєкторію, у результаті залишається «без голови», тому ці фігури ми створили саме такими», – розповіла Богдана.


3

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter