У волинському місті заговорили скульптури

15 Липня 2020

Володимирські гімназисти втілюють цікавий проєкт – оцифрування міських пам'ятників. Зараз за допомогою QR-коду можна прямо на місці отримати всю інформацію про дев'ять об’єктів княжого міста.

Про це повідомляють на сайті Володимира-Волинського.

Гімназисти згуртувалися в команду «КРОК» і взяли участь у всеукраїнському проєкті «Відкривай Україну». В його рамках молодь почала реалізовувати і свій проєкт «Скульптури говорять…». Тепер мешканці і гості міста, ідучи біля скульптурних споруд у Володимирі, зможуть дізнатися інформацію про них за допомогою QR-коду.

Оцифрованими стали пам’ятники Володимиру Великому, Ярославу Осмомислу, Ярославу Мудрому та Всеволоду, Тарасу Шевченку, Данилу Галицькому, «Борцям за волю України», скульптури Княжичам Данилу і Васильку Романовичам, «Мавка і Лукаш», «Скорботна мати».

Ідея використовувати QR-коди не нова, але раніше швидкість мобільного інтернету і кількість сучасних гаджетів у населення були не такими, як зараз. Тож сьогодні, кажуть молоді люди, саме час розширити традиційне розуміння таблички на пам’ятнику.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter