Успішно!

У волинському місті хочуть перейменувати близько 34 вулиць

Мер Володимира Ігор Пальонка дав коментар щодо планів перейменування вулиць міста, пов’язаних із радянським минулим та російськими діячами.

Мер Володимира Ігор Пальонка дав коментар щодо планів перейменування вулиць міста, пов’язаних із радянським минулим та російськими діячами.

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міськради, пише «Волинь Online».

Ігор Пальонка провів традиційний щотижневий брифінг, на якому відповів на питання журналістів, що стосуються різних сфер життя громади в умовах воєнного стану.

«Управлінню інфраструктури дали доручення підготувати перелік вулиць, що підлягають перейменуванню. Попередній перелік наразі налічує 34 вулиці, проте він іще розглядатиметься спеціально створеною комісією, до складу якої увійдуть науковці та історики. Долучатимемо до обговорення та внесення пропозицій і громадськість. Є думка назвати вулиці іменами загиблих Героїв з нашого міста, тож планую особисто зустрітись з рідними, аби почути їхню думку. Остаточне рішення щодо перейменування прийматимуть депутати на сесії міської ради», – зазначив він.

Окрім того, він пояснив, що на демонтаж радянських пам’ятників наразі не витрачали бюджетних коштів:

«Ми не платили ще ні копійки. Сьогодні формуються акти виконаних робіт, відповідно до яких проведуть розрахунок. Оплачуватимуться послуги підйомного крана одного з приватних підприємств, а за техніку місцевого фермерського господарства розраховуватись не будемо, оскільки власник надав ці послуги безплатно».

Додати новий коментар