Успішно!

У Луцьку можуть перейменувати стадіон «Авангард»

Про це говорили  на засіданні постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, ЖКГ, екології, транспорту та енергоощадності.

У Луцьку пропонують перейменувати центральний стадіон «Авангард». Про це говорили  на засіданні постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, ЖКГ, екології, транспорту та енергоощадності.

Про це написав депутат Луцькради від фракції «Громадянський Рух «СВІДОМІ» Михайло Наход.

«В кінці серпня на сесії Луцької міської ради депутатський корпус дав згоду на те, щоб прийняти наш центральний стадіон у комунальну власність. А вже на сесії у кінці вересня має бути створене комунальне підприємство «Стадіон Авангард», у розпорядження якого і перейде сам стадіон та інше майно, яке до нього належить.

Вважаю, що зараз саме той момент, коли потрібно перейменувати стадіон. Він був названий "Авангардом" у 1960 році, в часи укріплення радянської імперії та тотального впровадження комуністичних назв. В ті часи стадіонів та населених пунктів з такою назвою з’явилося десятки. Саме слово «авангард» не є ні поганим, ні хорошим. Воно просто не відповідає вимогам часу.

Щобільше, наш стадіон позиціонується в першу чергу, як легкоатлетична арена, а не суто футбольний стадіон, тому його назва має бути більш патріотичною і прославляти наше місто. Наприклад це може бути "Спортивна арена "Луцьк". Можуть бути і інші, сучасні назви.

Сьогодні підняв це питання на засіданні постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, ЖКГ, екології, транспорту та енергоощадності і присутні погодилися, що це доцільно зробити.

Лучани, яка ваша думка? Чи треба перейменувати стадіон? Якщо так, то яку назву дати?

Чекаю на відповіді у коментарях», – йдеться у дописі.

Додати новий коментар