У центрі Луцька водій на вантажівці пошкодив нову бруківку. ФОТО

24 Жовтня 2022

У центрі Луцька, а саме – на проспекті Волі, 23, вантажівка, яка розвозить хліб, пошкодила нову бруківку.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради:

«Куди хочу, туди їду.

Цього разу інспектором відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було оперативно відреаговано на звернення громадян щодо пошкодження нещодавно укладеної бруківки.

Завдяки камерам відеоспостереження "Центр безпеки міста Луцьк" було оперативно знайдено транспортний засіб.

Порушником виявився водій ТзОВ "Волиньторгхліб", котрий здійснював розвантаження товару по проспекті Волі, 23 та здійснив заїзд по, щойно вкладеній бруківці та порушив її цілісність.

З порушником було проведено роз'яснювальну роботу щодо неприпустимості таких дій та складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП, за порушення п.п. 2.5.5.1.7 Правил благоустрою міста Луцька, санкція якої передбачає штраф у розмірі від 340 до 1360 грн.

Додатково було проведено профілактичну бесіду з адміністрацією магазину.

Для довідки: Пункт 2.5.5.1.7 Правил благоустрою міста Луцька свідчить про те, що заправляти, ремонтувати, здійснювати заходи з догляду за транспортними засобами і механізмами на прибудинкових територіях, газонах, берегах річок, ставків, на пішохідних доріжках, тротуарах, у парках, скверах тощо, а також пересуватися транспортними засобами по тротуарах, пішохідних доріжках, газонах, квітниках, інших зелених зонах міста та паркувати на них транспортні засоби заборонено.

Наголошуємо, інспектори й надалі проводитимуть відпрацювання за даною адресою, де регулярно розміщують авто з порушеннями, зокрема під час доставки товарів до закладу торгівлі».1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter