«Пекельна хоругва»: відважні козаки, відмиті чорти та відчайдушний домовик Веніамін. ВІДГУК
«Пекельна хоругва або Козацьке Різдво» - казка Сашка Лірника, знята за підтримки Держкіно.
28 Грудня 2025
Успішно!
У центрі Луцька, а саме – в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, напівголий чоловік приймав сонячні ванни
У центрі Луцька, а саме – в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, напівголий чоловік приймав сонячні ванни.
Про це повідомили у фейсбук-спільноті «Х*ровий Луцьк».
Під дописом – чимало коментарів: «Цей мужчина вже років 20 як пам'ятаю, кожний ранок плаває в річці! Веде здоровий спосіб життя! І ж доволі мудрою людиною! Також є і інші, набагато молодші які так само як і він приходять плавати. На хіхікалки не реагує, бо задовбався! А от саме недалекі неадеквати і хіхікають!», «А є деякі тепличні помідори які ниють, що їм в +10 вже дуже холодно», «Уявляєте в Іспанії є нудистські пляжі і люди туди ходять з дітками», «А хто давав право його знімати? Шо за хрінь тупа зараз все фільмувати?! Знімайте правопорушення, злочинні діяння, але не приватне життя фіз осіб!!!».
Натискаючи «Так», ви підтверджуєте, що вам 21 рік або більше, і ви маєте право переглядати цей контент
Продовжуючи переглядати «Таблоїд Волині» Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності