Успішно!

біхелсі

У центрі Луцька хочуть відкрити креативну еко-фабрику

Автори ідеї переконують, що її втілення принесе чимало користі

У центрі Луцька пропонують відкрити оригінальну еко-фабрику.  Про це розповіли на сторінці проекту «Еко-фабрика: ощадливе споживання в дії»:

«В нашій громаді, як і в інших, існують проблеми поводженням з відходами. Щороку продукуються тонни сміття, яке можна багаторазово використовувати як цінний ресурс. У Волинській області лише у 2019 році утворилося близько 668143,2 тон відходів. Екологічне виховання слід починати не в космічних масштабах, а прямо тут: біля свого будинку, на своїй вулиці, в своєму універі. Окрім того, люди мало обізнані з можливостями відповідального споживання та апсайклінгу.

Ми пропонуємо створити Еко-фабрику на базі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва задля підвищення екологічної культури, свідомого поводження із відходами, заощадження ресурсів Землі, а також розвитку соціальної відповідальності.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо придбати швейну машинку, облаштувати Еко-фабрику на базі бібліотеки та проводити воркшопи:
1) «Філософія Zero waste і slow living»
2) «Іноземний досвід поводження зі сміттям»
3) «Як надати улюбленій речі друге життя»
4) «Пластикові пакети VS еко-торбинки»
5) «Як розпочати сортувати відходи»
6) «Цікаві та корисні речі зі сміття»

Крім того, будемо проводити еко-майстерки з виготовлення екологічних сумок, розпису багаторазових торбинок, кухонних аксесуарів та іграшок для домашніх улюбленців.



Чого плануємо досягти?

Завдяки реалізації проекту учасники дізнаються про можливості відповідального споживання, навчаться творчо перетворювати відходи в предмети мистецтва, побутові вироби, аксесуари, одяг. 

До проєкту ми залучимо  студентську молодь та підопічних Територіального центру соціального обслуговування, що дасть можливість налагодити процес спілкування та нові інструменти і досвід соціальної взаємодії.

Проєкт глобально матиме позитивний вплив на громаду загалом, поглибить розвиток соціальної взаємодії, зменшить кількість відходів в громаді та надмірне споживання, покращить якість дозвілля громадян.

Що буде далі?
Після закінчення проєкту ми продовжимо роботу екологічних майстер-класів, майстер-класів з апсайклінгу, онлайн-зустрічей з експертами та роботу соціальної майстерні. Ми продовжимо пошук і залучення партнерів та спонсорів, частину витрат за матеріали візьмуть на себе бібліотека та Територіальний центр соціального обслуговування. Щосереди для відвідувачів бібліотеки безкоштовно працюватиме еко-майстерня з вільним доступом до швейної машинки», – розповідають ініціатори проекту.

Підтримати креативну екологічну ідею та віддати за неї свій голос можна тут.

 

 

Додати новий коментар