У Старому місті в Луцьку встановили громадські вбиральні. ФОТО

24 Січня 2023

Днями на вулиці Кафедральній у Луцьку встановили біотуалети..

Світлини виданню «Конкурент» надіслали читачі.

Днями на вулиці Кафедральній у Луцьку встановили біотуалети.

Додамо, наприкінці грудня 2022 року депутат Луцькради від фракції «Громадянський Рух «Свідомі» Андрій Лучик під час засідання міської ради запропонував встановити у Старому місті громадську вбиральню.

Голова Луцької громади Ігор Поліщук відповів на депутатське звернення:«Повідомляємо вам, що на території Державного історико-культурного заповідника, Кафедрального костелу святих апостолів Петра і Павла, ресторану “Корона Вітовта”, Луцького вищого професійного училища № 6, інших локаціях біля замку Любарта та на Замковій площі працюють стаціонарні вбиральні, якими можуть скористатись туристи та відвідувачі Луцького замку», – написав Поліщук.

За його словами, на території Старого міста на час проведення культурних та масових заходів додатково встановлюються біотуалети. «Інформуємо вас, що департаментом житлово-комунального господарства Луцької міської ради направлено лист у Державний історико-культурний заповідник щодо вивчення порушеного у депутатському запиті питання та надання інформації про потребу та необхідність встановлення біотуалетів на території історико-культурного заповідника “Старий Луцьк”», – додав Поліщук.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter