У сімейному клубі англійської мови «Мандарин», що у «Промені», навчають «нешкільної» англійської

09 Листопада 2019

Mandarin Family club – унікальний простір для вивчення англійської. Тут ви не знайдете нудних підручників і вправ із зазубрювання, а діти із задоволенням відвідують заняття.

«Ми розробили програму таким чином, щоб англійська засвоювалася легко. Для цього ми використовуємо найсучасніші інструменти та прогресивні методики, котрим навчаємося на міжнародних семінарах, тренінгах конференціях», – поділилася співзасновниця клубу Юлія Яковлюк.

А ось і програма, яку вже впроваджують у клубі:

AntiSchool Project (4 модулі по 2 місяці) – курс практичної англійської. Цікаві уроки, сучасні методики і спілкування з носіями мови, селфі-завдання, чат-групи. Завдяки такому підходу англійська стане улюбленим предметом, а школярі із задоволенням поспішатимуть на заняття та впевнено спілкуватимуться з носіями мови.

School Bus (4 модулі по 2 місяці) – шкільний інтенсив. Заняття за поглибленою шкільною програмою, допомога у виконанні домашніх завдань чи незрозумілого матеріалу.

Successful test (4 модулі по 2 місяці) – курс підготовки до ЗНО.

Family English. «Ми підтримуємо сімейні цінності, саме тому нашою родзинкою є навчання цілих родин. Нині маємо дві сім’ї, де обоє з батьків та дитина навчаються англійської одночасно – і це не лише сприяє кращому засвоєнню мови, адже родина постійно практикує англійську разом, а й спільному проведенні часу, однаковим захопленням, підтримці одне одного. Саме це робить нас унікальними. Вивчення англійської у нашому клубі – це найкраща інвестиція в успішне майбутнє себе, своїх дітей та сім'ї», – запевнили організатори.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter