У «ПортCity» триває Фестиваль фотозон до Дня закоханих. ФОТО

14 Лютого 2020

Протягом усього дня 14 лютого у торгово-розважальному центрі «ПортCity» відвідувачів зустрічають романтичні локації від луцьких декораторів. Сміливо можна підходити, роздивлятися та фотографуватися.

«ПортCity на День святого Валентина перетворився на справжній Палац кохання: усе в сердечках, кульках, купідонах. Якщо по-справжньому хочете відчути свято та поринути у романтику, обов’язково завітайте до нас», – розповіли у ТРЦ.

Свій креатив у фотозонах проявили сім творчих студій та декораторів: «Скарбниця свят», «Фантазія свята», «Студія великих квітів "Іриска"», Dekor Dream & Повітряний світ, Волинський державний центр естетичного виховання «Маленькі патріоти», Nataly Artpro та декоратор Василина Панасенко.

Старалися декоратори не даремно, адже у понеділок, 17 лютого, на інстаграм-сторінці «ПортCitу» за підсумками голосування буде оголошений переможець Фестивалю фотозон. Нагорода – 10 тисяч гривень.

Участь у голосуванні за кращу локацію, яке триватиме до понеділка, 17 лютого, зможуть взяти лише ті користувачі, які вже підписані на інстаграм «ПортCitу».

8

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter