«У нас перемагає добро!»: три зворушливих історії про патрульних-татусів. ФОТО

16 Вересня 2019

До всесвітгього Дня тата, який відзначається 15 вересня, працівники патрульної поліції Волинської області розповіли, як виховують своїх дітей, а малеча у свою чергу поділилася розповідями про те, як це – мати татуся-патрульного.

Три зворушливі історії опублікували на фейсбук-сторінці установи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛІЦЕЙСЬКІ МАМИ: ВОЛИНСЬКІ ПАТРУЛЬНІ ЗДИВУВАЛИ ЗВОРУШЛИВОЮ ФОТОСЕСІЄЮ

«Радо розказуємо вам, що серед наших патрульних є багато батьків, які виховують чудових діток.

До прикладу, інспектор Максим Янюк має 4-річну донечку Христинку, яка, до речі, твердо знає, що стане поліцейською. Ще б пак, адже її тато рятує людей.

"Нещодавно мама розказала мені, що тато врятував трирічного хлопчика, який мало не згорів у квартирі. Я навіть бачила це по телевізору. І пишаюсь татом", – каже дитина.

Христина відвідує дитсадок і ходить на танці. Трішки соромиться при інших людях обняти тата, але видно, що любов’ю до нього так і сяють маленькі оченята. Донька зичить татові з нагоди свята сміливості і трішки більше злості, бо тато занадто добрий.

Своєю чергою, Максим пригадує один з випадків по службі, коли прибув на виклик по вулиці Кравчука, де живе неблагополучна сім’я. Жінка постійно заявляє на співмешканця, зловживає алкоголем. Тим часом, все це бачить її 2-річний син. "Хлопчик худенький і недоглянутий, таких дуже шкода. Бо ніби і квартира є, і можливості, тільки живи. Але ж ні, шукають пригод", – розповідає патрульний.У 2-річного Дмитрика захоплення і вподобання змінюються часто, бо він ще маленький і трішки непосидючий. Його батько, інспектор Тарас Вілівчук, розказує, що він теж був таким же. Син відвідує дитсадок, полюбляє цукерки і яблука. А ще захоплюється кіньми. На будь-які слова про коника одразу реагує емоційно і весело.

Тарас розповідає, що виховує сина в першу чергу слухняним, відповідальним, патріотичним: "не раз на викликах спостерігаю наслідки поганого виховання. Часто на порушення йдуть неповнолітні. Тому розумію, наскільки це важливо – змалечку закласти зерна справедливості і відповідальності. Над цим і працюємо з дружиною", – ділиться Тарас.


7-річний Устим також буде поліцейським, хлопчик вирішив це давно. Коли йому було півтора роки, батько, Андрій Мазяр, пішов служити в зону АТО, де проявив високий професіоналізм і патріотизм. Після повернення виховує сина в дусі любові до країни і до інших людей.

"Звідки така гарна українська мова?", – цікавимось в Устима. "Я ж українець, тому розмовляю українською!", – відповідає.

Устим обожнює тата, розказує, що відвідує з ним басейн, катається на велосипеді. Але загалом, дуже сумує, коли тато іде на службу й хотів би більше часу проводити разом з ним. Хоча розуміє, що його робота важлива, адже тато затримує порушників і зловмисників. Андрій же розповідає, що син має бути самостійним, відповідальним, уміти постояти за себе, не бути лінивим, а розуміти, що всього можна й необхідно досягати самому.

"Розкажу вам секрет: я знаю, що добро завжди перемагає зло, і це правда", – ділиться хлопчик.

"Та ні, не було б зла – тато б не ходив на роботу, більше часу проводив би з тобою", – відповідаємо.

"Але це не означає, що зло перемагає. Саме завдяки моєму татові і таким поліцейським, як він, у нас перемагає добро!", – заперечити цим словам неможливо».0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter