У Луцьку збудують новий квартал на місці заводу «Електротермометрія». ФОТО

26 Травня 2023

Луцька міська рада та виконавчий комітет затвердили детальний план території кварталу багатоповерхової забудови у межах вулиць Ковельська, Шевченка та річки Стир. Новий житловий комплекс збудують на території колишнього заводу «Електротермометрія».

Про це йдеться на сайті міськради.

Планують збудувати: житлові будинки, торгово-офісні приміщення, паркінг. Поверховість будівель запланована різною – від 3 до 24 поверхів. Передбачено й будівництво вбудовано-прибудованого дошкільного навчального закладу.Згідно з проєктом адміністративна будівля заводу, що розташована вздовж вулиці Шевченка (хоч і не має історичного значення, але має цікавий вигляд та свою історію), буде збережена та реконструйована під будівлю торгово-офісного призначення. Будівництво нових комерційних та адміністративних об’єктів не лише збільшить комфортність кварталу, але й створить нові робочі місця.

Проєктом передбачено й будівництво підземних паркінгів, влаштування велодоріжок та прогулянкових доріжок із зонами для відпочинку.А також буде багато зелені на всій території кварталу, влаштовано набережну на березі річки Стир. Набережна стане гарним місцем для відпочинку мешканців громади.2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter