у Луцьку впіймали малолітніх вандалів, які руйнували дитячу залізницю. ФОТО

07 Травня 2023

У Луцьку на гарячому впіймали підлітків, які крали дроти з дитячої залізниці.

Про це у суботу, 6 травня, розповіла лучанка Ірина Ільчук у фейсбуці, – пише ІА «Конкурент».

За словами Ірини, дітей віком приблизно 11 років вона побачила, коли гуляла поруч зі своїм собакою Бароном. Діти проникли в приміщення залізничної станції «Росинка» та поцупили звідти дроти.

«Спіймала щойно трьох малолітніх засранців років 11 на проникненні в приміщення Дитячої залізниці. Мені страшно від того, що 11-річні діти перейняли від своїх батьків розуміння, що якщо в майна немає охоронця, то можна просто прийти, проникнути в приміщення і нищити та виносити все, що є всередині. Дроти, Карл!Дроти! Я б не здивувалась, якби це робив дід років 80, розумію, «звідки ноги ростуть». Але щоб діти 2012 року народження крали дроти! Щоб зрозуміти весь цинізм ситуації – у них була з собою викрутка для проникнення», – емоційно пише жінка.

Каже, поліцію не викликала, адже в такому разі дітей у прямому сенсі треба було б тримати за руки. А гуляючи з собакою, зробити це було непросто.

«Малих попередила, що якщо ще бодай раз побачу їх просто поруч, будуть в відділку. Вони ж не знають, що Барон – то не комісар Рекс», – написала пані Ірина.

До слова, питання дитячої залізниці підіймали на одній з останніх сесій Луцькради наприкінці квітня.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter