У Луцьку волонтерки-перукарки безплатно постригли поранених захисників. ФОТО

14 Жовтня 2022

Для військовослужбовців, які перебувають на лікуванні, вчора, 13 жовтня, організували безплатні перукарські послуги. Дві майстрині-перукарки працювали на волонтерських засадах у лікарняних палатах.

Як розповіла Суспільному одна з майстринь Оксана, не могла відмовити в допомозі, адже це її вклад у перемогу.

«Скільки потрібно — стільки будемо працювати. Є такі хлопці, які не зможуть, наприклад, вийти в перукарню, є проблеми з ногами, хтось не має сили, не має здоров’я. Тут на місці нам все організували, надали умови», – говорить жінка.


У черзі на стрижку – військовий пенсіонер із Луцька Микола, який зараз командує одним із танкових підрозділів. На війну повернувся втретє з 2014 року.

«Ми виконуємо бойові завдання і в Запорізькій області, і на сході, і на північному сході. Де треба танкова міць — там і ми. Обов’язок покликав нас захищати батьківщину, це наша професія», – каже боєць.

Наразі чоловік лікується після поранень. Робота перукарки і оновлений зовнішній вигляд сподобалися: «Задоволений і відношенням місцевого персоналу, і дівчат-волонтерів, які прийшли нас підстригти, поздоровити напередодні свята».


Нову «стрижку без зайвого волосся», яку замовляв у майстрині, оцінив військовий Євген. Боєць родом із Запоріжжя, який до початку повномасштабної війни понад два роки служив у ремонтно-відновлювальному батальйоні. Після 24 лютого потрапив на передову, де отримав важке поранення. Тепер відновлюється в Луцьку.


«Я не мав опинитись під відкритим вогнем крім як для якихось задач, пов’язаних із евакуацією техніки. Перевели в мотопіхотний. Півтора дня на першій лінії. І вже повернувся. Було цікаво, страшно... Головне, що вижив», – говорить боєць.


Подарунок у вигляді перукарських послуг для бійців напередодні Дня захисників і захисниць України підготував обласний відділ Міністерства у справах ветеранів України. Всього впродовж дня перукарки-волонтерки освіжили зачіски для 23 військових.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter