У Луцьку військовий зустрівся зі своєю новонародженою донькою. ФОТО

18 Грудня 2023

У понеділок, 18 грудня, в Луцьку біля обласного перинатального центру зустріли дружину офіцера ЗСУ Дениса Щолокова з новонародженою донечкою.

Народилася донечка у п'ятницю, 15 грудня. Дівчинку назвали Варварою, пише ВСН.

«Було важко, але коли донечку поклали на груди, увесь біль і все пережите забулося. Залишилася лише радість, тож сьогодні ми насолоджуємося одна одною», – розповіла молода мама Юлія.

Тато новонародженої дівчинки служить з березня 2022 року. Призвався по мобілізації. Наразі успішно виконує як бойові завдання на Сході країни, так і у військовій частині на Рівненщині. З майбутньою дружиною познайомилися у грудні 2022 року, вже під час повномасштабного вторгнення. Тож військове командування відпустило бійця у відпустку, аби він мав змогу поділити радість народження донечки з коханою.Молодий татусь Денис зізнається, що був на пологах, хоча раніше ніколи не думав, що на це погодиться. Утім, не пошкодував, адже підтримка чоловіка на пологах для дружини дуже важлива та цінна.

«Пологи прийшли без ускладнень. Приємно бачити, що тато був дуже щасливий, приїхавши на пологи. Тато брав активну участь, підтримував дружину у всьому процесі. І, як він казав, перші хвилини після народження донечки, перші крики дитини – варті того, аби бути поруч і переживати безмежне щастя», – наголосила завідуюча пологовим відділенням Вікторія Костюк.


У день виписки привітати молодих батьків з народженням первістка приїхали і побратими військового.

«На жаль, сьогодні наша країна переживає дуже важкі часи, на фронті гинуть наші захисники. Та наше завдання бути разом з військовими не лише в горі, а й в радості. Як от сьогодні, коли ми разом з молодими батьками радіємо їх поповненню у сім'ї», – прокоментував виданню ВСН Віктор Шубец, підполковник окремої офіцерної бригади командування Сил Підтримки ЗСУ.

На завершення Денис Щолоков щиро подякував командирам, які його відпустили, і тим військовим, які зараз в окопах захищають країну та майбутнє маленьких українців.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter