У Луцьку військовий зі своєю коханою відкрив заклад. ФОТО

22 Листопада 2023

У Луцьку пара Олександр та Катерина відкрили заклад Oishi sushi, який знаходиться на вулиці Конякіна, 14.

«Таблоїд Волині» розпитав у закоханих про відкриття бізнесу, ідею закладу, а також про їх благодійні ініціативи.

«Ідея створення свого власного куточка жевріла у нас в душі вже досить давно. Познайомилися ми в досить тривожний для всіх час – під час війни, коли Саша воював.
Коли Олександр повернувся з фронту, за декілька місяців ми все ж таки вирішили ризикнути і відкрити свою власну справу.

До війни Саша працював за кордоном довгий період часу, тому в сумі він має понад 7 років досвіду роботи, а я – понад 2 роки.

Разом створювали концепцію закладу, робили ремонт власноруч, фотографували меню, планували відкриття, повністю віддалися своїй справі. Тут вкладено багато любові, адже все розпочалось з любові одне до одного!» – розповідає Катерина.

Вона додає, що Oishi sushi – це не просто про їжу, а про дружбу, щасливі години з рідними людьми, емоції, здивування та про любов.

У закладі гостям пропонують насолодитися затишною атмосферою, спробувати смачні напої та, звичайно, суші та роли незвичайних смаків.


«Головною нашою особливістю є те, що ми використовуємо зовсім іншу рецептуру приготування ролів. Використовуємо інгредієнти, котрі, можливо, і не зустрінете в інших закладах. Великі, малі, печені, смажені і більше видів, можете зустріти в нашому досить нестандартному меню. Дивуємо гарною подачею або ж упакуванням наших ролів. Друзі жартуючи називають наші роли "золотими», – каже засновниця Oishi sushi.


Також команда намагається підтримувати благодійні ініціативи.

«Однією з ініціатив, котрою ми пишаємося, це – "День захисту дітей", коли ми пригощали всіх діток безкоштовно ролами та дарували кульки.

Також ми влаштовували благодійні лотереї для наших захисників. З останньої – це був збір коштів для хлопців з батальйону "Волинь" УДА – дарували великий сет ролів за донат 100 грн.

Намагаємося донатити та закликати наших клієнтів робити це спільно. Адже розуміємо всю цінність свободи, котру добувають наші герої», – прокоментувала Катя.


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter