• банер чікос

У Луцьку відкрили оновлений спорткомплекс. ФОТО

09 Вересня 2020

В обласному центрі Волні відкрили відремонтований спортивний комплекс «Колос», який за десятки років експлуатації без ремонту був доведений до жахливого стану.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

З моменту введення в експлуатацію, а це вже 33 роки, спортивний комплекс «Колос» капітально не ремонтували. За цей час він був доведений до плачевного стану. Однак, ситуація змінилася нещодавно: депутат Луцької міської ради, директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко ініціював відновлення спортивного закладу. За кошти, виділені з обласного та міського бюджетів, спонсорів, вдалося капітально відремонтувати кілька залів, коридори, роздягальні, душові, санвузли, фоє.

Андрій Авраменко акцентував, що завдяки спільним зусиллям вдалося оновити спортивну школу. Хочеться створити комфортні умови для занять спортсменів, дітей та роботи тренерів. Адже, за його словами, важливо забрати з вулиць молодь та спрямувати їх на правильний шлях.

За словами представників влади, які були присутні на відкритті спорткомплексу, це лише перша частина відновлення «Колосу», адже багато роботи ще попереду: у найближчому майбутньому необхідно замінити вікна, відремонтувати фасад, провести благоустрій території перед входом.3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter