У Луцьку відкриють клініку сімейної медицини «Біхелсі»

26 Листопада 2020

Інвестиційна компанія VolWest Group започаткувала новий проєкт мережі приватних медичних закладів «Клініка сімейної медицини "Біхелсі"».

Офіційне відкриття відбудеться у п’ятницю, 27 листопада, інформує «Район.Медицина» з посиланням на повідомлення медзакладу.

«Клініка сімейної медицини "Біхелсі" – це багатопрофільна сімейна клініка, яка надає широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей.

В центрах клініки працюватимуть як лікарі загальної практики – сімейної медицини, так і лікарі вузької спеціалізації: кардіологи, невропатологи, дерматовенеролог, ендокринолог, гінеколог, судинний хірург, педіатр.

Також в закладі надаватимуть послуги УЗ-діагностики на сучасному обладнанні компанії Siemens.

Унікальністю клініки буде три аспекти:

• Широке використання телемедичних консультацій, завдяки чому в пацієнтів буде можливість отримати онлайн-консультацію в провідних українських лікарів з Луцька, Тернополя, Львова та Києва.
• Функціонування центру моніторингу здоров’я, в якому лікар матиме можливість дистанційно отримувати інформацію про стан здоров'я пацієнта, дані автоматично передаватимуться безпосередньо в електронну медичну карту.
• Відкриття центру реабілітації хворих після COVID-19, в якому пацієнти зможуть отримати комплекс легеневих, психологічних, терапевтичних та інших реабілітаційних заходів.

Клініка працюватиме щоденно, щоб надавати якісну первинну і вторинну допомогу жителям та гостям Луцька.

Заклад є першим в мережі, загалом, VolWest Group планує відкрити 100 медичних клінік сімейного спрямування.

Адреса: вулиця Декабристів, 25.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter