У Луцьку відбувся четвертий West iMarketing Forum. ФОТО

12 Лютого 2020

Як ефективно просувати свій бізнес в епоху інтернет-технологій, дізналися півтори сотні учасників West iMarketing Forum 2020.

Четвертий форум інтернет-маркетингу стартував у луцькому Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у п’ятницю, 7 лютого. Цього разу форум зібрав рекордну кількість спікерів та охопив безліч аспектів роботи маркетологів у мережі.

Розпочали традиційно – із кави та печива. Перші учасники встигли зареєструватися, і неквапно насолоджувалися експонатами Музею. Тим часом у залі актуального мистецтва розкладали стільці та налаштовували техніку.


За кілька хвилин директорка Бізнес-академії практичного менеджменту PMBA Тетяна Репницька оголосила форум відкритим.

Модератор форуму запросив до мікрофона першого спікера – засновника львівської агенції Lemarbet & CEO Plerdy Андрія Чорного. Він на кількох типових прикладах пояснив, яким чином потрібно працювати з конкурентами, аби мати максимальну вигоду.


Євген Шевченко розповів всі тонкощі роботи із гуглом та фейсбуком у 2020 році та пояснив, як змінюються алгоритми глобальних мереж.

Павло Тучинський з компанії «Newage.agency» проаналізував успішні медійні кампанії на предмет їх ефективності.

Після невеликого кава-брейку говорили про ютуб для бізнесу та використання CRM в рекламі.

Учасників пригощали обідом. Для зацікавлених провели пізнавальну екскурсію Музеєм сучасного українського мистецтва Корсаків.


Другий блок виступів розпочався одразу по обіді. Говорили про те, як працювати з негативом у мережах. Експерт Станіслав Матюшенко радив, зокрема, не реагувати агресивно, адже будь-яка неправильна реакція тільки підсилить вплив цього повідомлення на репутацію бізнесу.

Далі ішлося про те, як залучати до просування свого продукту блогерів та лідерів думок.


Пожвавлення у рядах учасників викликав виступ харизматичного Дмитра Кудренка, який захоплююче розповідав про гейміфікацію в email-маркетингу. Після тривалого виступу гості форуму ніяк не могли відпустити Дмитра на кава-брейк, засипаючи його купою запитань.

Завершували форум виступами про лайфхаки b2b маркетингу та досвідом розвитку офлайнової мережі з допомогою digital-інструментів.

На панельній дискусії гості продовжили ставили численні запитання. Найактивніші з них отримали подарунки від організаторів та спонсорів.

Насичений день закінчили колективним фотографуванням.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter