Ветерани протестували «Пузату хату» у Луцьку. ВІДЕО
У Луцьку ресторан «Пузата хата», що на 5-му поверсі ЦУМу, відвідали ветерани війни, які внаслідок отриманих травм пересуваються на кріслах колісних.
09 Липня 2024
Успішно!
Проект #Modelbody – це навчання і змагання, під час якого необхідно перемогти себе, негативні звички, емоції, лінь і усе, що сприяє деградації.
В гонитві за ідеальним тілом дівчата часто здатні на все. Ну, майже на все. Адже кожна жінка хоче подобатися собі, щоб відчувати себе впевненою, милуватися відображенням у дзеркалі, одягати улюблений одяг, який ще більше буде підкреслювати фігуру.
І це нормально, адже жінка у всі віки уособлювала ніжність, чарівність, гармонію, здоров’я та красу. Проте, варто знати, що еталони жіночої краси змінювалися впродовж багатьох років, і так триватиме ще досить довго.
Тож як молодим дівчатам чи зрілим жінкам поміститися у ці взірці неймовірної краси? І що робити, якщо ніяк не вдається «виплекати» фігуру тіла, як у відомої моделі чи актриси?
Якщо жінки в меншій мірі переймаються власним виглядом, то для юних дівчат (14-20 років) – справжня трагедія, якщо їхня зовнішність не відповідає трендам моди.
І найперша помилка представниць «вродливої половини людства» – це спроби «підігнати» власну структуру тіла під зовнішність певної моделі, не володіючи необхідною для цього інформацією.
У кожної дівчини є певні особливості фігури. Одні від природи жилисті і худорляві, інші – мають об'ємні та пишні форми.
Ще у 1940-х роках професор фізіології Вільям Шелдон розробив систему поділу людей на три основних типи статури. Як з’ясували фахівці, насправді ніхто конкретно не підпадає під опис навіть одного типу.
Зараз спеціалісти з фізіології умовно розпочали виділяти п’ять наступних типів фігур у дівчат:
• прямокутник
• коло
• пісочний годинник
• груша
• перевернутий трикутник і трикутник
Досить часто, не розуміючи цієї інформації, дівчата намагаються «переробити» свій тип фігури і тілобудови. Наприклад, з «кола» зробити «пісочний годинник», з «трикутника» зробити форму «груші» та накачати «бразильську попу».
Вони самотужки підбирають програми тренувань, які не відповідають їхній тілобудові і, як наслідок, отримують розчарування, бо не вдалося досягнути бажаних змін у фігурі. Такі дівчата можуть тренуватися роками та, попри результат, можуть отримати ще й травми і раз та назавжди зненавидіти спорт і фізичну культуру.
Вихід у цій ситуації може бути тільки один: визначити власний тип фігури і підібрати за допомогою кваліфікованого фахівця-тренера таку тренувальну програму, яка допоможе зробити «ідеальну форму тіла». Тобто, кожен тип фігури має свої ідеальні параметри.
Тренер з майже 10-річним стажем роботи Антон Яловик зауважив, що розділив би ці шість типів фігур на підпункти.
Є помилка, яку припускається чи не кожна друга дівчина – це крайнощі у харчуванні. Від «буду їсти все, що хочу, бо в мене немає схильності до повноти» і до «кефір з яблучком на день, бо ж я надто товста і маю схильності до повноти».
У першому випадку ігнорування корисним харчуванням і надання переваги їжі з фастфуду, солодощів і відсутність харчового режиму рано чи пізно призведуть до проблемної шкіри, відкладення целюліту на стегнах (навіть попри загальну худорлявість тіла!). Це ще не згадуючи про загальний стан здоров'я, часті гастрити, різної етіології.
«До 24 років такі дівчата нехтують харчуванням, оскільки їхній метаболізм і гормональний фон – на високому рівні. А потому вони приходять до мене з проханням: "Антон, зроби що-небудь, я завжди їла все, що хочу, і не було жодних проблем, а зараз... Не можу на пляж вийти, соромно, а суцільний купальник вдягати не хочу"», – поділився тренер.
У іншому випадку – навпаки: дівчата підбирають харчування у вигляди різних, як трендових, так і перевірених дієт, на яких схудли зірки, відомі фітнес-тренери «фітоняшки», чи знайома або ж навіть подруга.
«І це я ще не наголошую про негативні наслідки для здоров’я, які можуть трапитися внаслідок "шаблонного" харчування.
Моя рекомендація: як мінімум, проконсультуватися з фахівцями, спеціалістами, тренерами, дієтологами, нутроциологами. І таки підібрати індивідуальну програму харчування.
Можна навіть пройти курси із навчання щодо здорового харчування.
І найкраще це, звичайно, змінити власні уподобання раціону і полюбити смачну та корисну їжу. А харчування формувати з індивідуальних особливостей», – зазначив Антон Яловик.
Питання краси і здоров’я у сучасному світі тільки набирає обертів. Інформації в інтернеті дуже багато, але без досвіду важко розібратися, і на це можна витратити чимало часу.
Тому у тренера-дієтолога та у власниці модельного агенства «Grace Model House» Анни Тріль виник цікавий задум: розповісти про те, як треба бути і красивими, і здоровими незалежно від віку. Про те, що кожна дівчина може бути моделлю, незважаючи на зріст, тип чи структуру тіла, а кожна жінка може мати ідеальну форму тіла з меншим відсотком жиру, з високим рівнем здоров’я і з відмінним самопочуттям, і у 50 років виглядати на 35.
Ідея сподобалась і Юлі Євпак, власниці «Pro Business Hub», яка підтримала проект, відтак як сама активно займається спортом і організовує корисні зустрічі, аби спробувати змінити мислення людей.
Заняття з дівчатами відбуваються у «MOJO FITNESS» – фітнес-центрі у стильному лофт-дизайні, обладнаному тренажерами «X LINE R» останнього покоління, а також великою кардіо-зоною та зоною для розтяжок та статичних навантажень. Фітнес-центр, який відкрили рік тому, знаходиться за адресою: вул. Ковельська, 16.
Ціль спільного проекту #Modelbody – навчити дівчат правильно і смачно харчуватися, а завдяки спеціальним тренуванням укріпити м’язи спини, які підтримують хребет і забезпечують струнку і здорову поставу, укріпити сухожилля гомілко-стопних, колінних суглобів, м’язи черевної порожнини, поперекового відділу хребта – щоб без проблем витримувати фізичні навантаження восьмигодинних позувань під час фотозйомок чи дефілювання.
Професійна модель, безумовно, повинна бути здоровою, а жінка – прикладом здоров’я для всієї сім’ї.
Отже, проект #Modelbody – це навчання і змагання, під час якого необхідно перемогти себе, негативні звички, емоції, лінь і усе, що сприяє деградації.