У Луцьку шукають, у кого можуть бути «Відкриті двері»

16 Вересня 2021

Текст: Світлана ЗОЗУЛЯ

Уже вчетверте громадська організація Доступно.UA планує нагородити найдоступніші локації по всій Україні.

«[Відкриті двері] - це відзнака для найкращих закладів, які поширюють ідею інклюзивного середовища, комфортного для всіх і кожного. Номінуйте свої улюблені заклади, що відповідають загаданому критерію. Так ви покажете приклад свідомого українського бізнесу, який просуває тему доступності та піклується про всіх своїх відвідувачів. Для закладів це не лише соціальна відповідальність, але і збільшення своїх прибутки», — розповів Дмитро Щебетюк, засновник Доступно.UA.

До слова, з ним лучани мали змогу зустрітися й поспілкуватися про життя та подорожі 2019 року в Passage Interdit. Та й просто на вулицях нашого міста, в різних закладах, у Луцькому замку, коли він проводив інспекцію, де зручно, а де й не дуже, пересуватися на візку.


Щодо згаданої відзнаки, то тепер українці мають змогу номінувати на її здобуття свої улюблені заклади (раніше вони себе пропонували самі). Не забуваймо, що доступність — це світова тенденція, ознака престижу і конкурентної переваги для власників закладів та, звісно ж, повага до їх клієнтів.

До слова, заявки можна подати у трьох номінаціях: «Бізнес», «Публічні простори» та «Ініціативи», що привертають увагу до питань доступності та інклюзії. На перемогу в номінації «Бізнес» можуть претендувати ресторани, кафе, готелі, банки, АЗС, мережі супермаркетів, магазини, коворкінги тощо. Публічні простори — це музеї, театри, школи, парки, спортивні майданчики. «Ініціативи» - це локальні проєкти з облаштування території та «агенти змін», які привертають увагу до проблем доступності.

Заклади, які брали участь у відборах попередніх років, можна номінувати на здобуття нагороди знову. Переможців, шляхом таємного голосування, обере експертне журі.

Запропонуйте свій заклад або ж відповідну ініціативу, зокрема, у Луцьку, до 1 жовтня за посиланням:

https://forms.gle/uoCEw5UGKyALy4z97

Фото з архіву авторки.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter