У Луцьку розпочинають новий унікальний освітній проект приватної школи «ThinkGlobal»

13 Січня 2020

Незабаром у Луцьку розпочне роботу новий освітній проект приватної загальноосвітньої школи «ThinkGlobal», який поки не має аналогів у нашому місті, – «Суботня Школа».

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці Лілія Данилюк – співзасновниця навчального закладу.

«Увага, лонгрід! Але є обов’язковим для читання батькам діток 7-10 років.

Вже з 25 січня кожна дитина зможе відчути себе студентом приватної загальноосвітньої школи ThinkGlobal. Адже ми розпочинаємо новий проєкт "Суботня Школа ThinkGlobal".

Наша мета – дати дітям (студентам) актуальні, нові, нестандартні знання. Ми не робимо суботню школу в традиційному її розумінні. Ми створили освітнє середовище з нестандартним навчанням. Середовище, де діти будуть почувати себе вільно та впевнено. Де не будуть боятись задавати питання, робити помилки, навчаться презентувати себе та свої роботи. Ці заняття подарують дітям нових друзів, цікаві знайомства, новий досвід. Ми хочемо навчити дітей застосовувати абстрактні знання, які вони отримують у школі, на практиці, в реальному житті.

Заняття з дисциплін, курси, які ми будемо проводити, – в нашому місті нема жодних аналогів. Діти отримають унікальний досвід та знання. Через кілька субот, ви, батьки, зможете самі в цьому переконатись.

Щосуботи діти матимуть змогу відвідувати інтегрований курс від школи ThinkGlobal "Human & World", а також курс з реалізації "Цілей Сталого Розвитку", ухвалених Генеральною Асамблеєю ООН. Щодо "Сталого розвитку", варто зазначити, що цілей Сталого Розвитку на сьогодні дотримуються УСІ країни світу. Наприклад: подолання бідності, подолання голоду, забезпечення здорового способу життя, якісна освіта, гендерна рівність і т.д.

В умовах сучасних реалій, це ті знання, які конче необхідно знати кожній дитині. І ми, очільники школи ThinkGlobal, хочемо надати ці знання якомога більшій кількості дітей.

Також, окрім цих курсів, у студентів будуть заняття з англійської мови за Кембріджською системою, адже ми є офіційними партнерами Cambridge University Press.

Прогулянки, екскурсії, зустрічі з цікавими та успішними людьми нашого міста, захист освітніх проєктів перед батьками – це ще не повний перелік усього, що ми будемо проводити в рамках нашої Суботньої Школи.

Вже з 25 січня ми розпочинаємо першу хвилю навчання.

Тема місяця – Крафтова Майстерня.

• Що потрібно, щоб розпочати свою справу
• Як скласти свій перший бізнес-план
• Аналіз ринку
• Як провести розрахунки собівартості товару та кінцеву ціну для споживача
• Маркетинговий план
• Інтернет-магазин

А також – презентація батькам свого першого бізнес-плану.

Курс розрахований та адаптований для дітей віком від 7 до 10 років.

Попередній запис обов'язковий за телефоном: 066 58 58 088.

Вартість разового відвідування суботньої школи становить 400 грн, враховуючи комплексний обід та перекус.

Тому, запрошуємо усіх бажаючих! Змінюємо світ разом з ThinkGlobal», – йдеться у дописі.


5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter