У Луцьку рятували дитину, яка застрягла у авто. ФОТО

23 Вересня 2023

У Луцьку рятували дворічну дівчинку, яка застрягла у зачиненому автомобілі.

Про це розповідають на фейсбук-сторінці Патрульної поліції Волинської області.

«Моя маленька дитина зачинилася в авто, а двері заблокувались», — такий виклик надійшов в поліцію від схвильованої жінки. Інцидент трапився в обідню пору на проспекті Волі у Луцьку. За адресою вирушили патрульні поліцейські, разом з ними прибули й рятувальники.
На місці вони й справді виявили розгублену матір. Жінка повідомила, що поки садила свою 2-річну донечку в автокрісло, кинула ключі від машини на переднє сидіння. Коли ж закрила задні дверцята, спрацював центральний замок, і всі двері заблокувалися.

Мати не змогла самотужки відчинити автомобіль, тож покликала на допомогу екстрені служби. Спочатку в поліцейських виникла ідея розбити вікно, однак побоюючись, що таким чином можна зашкодити дитяті та ще більше його налякати, було знайдене інше рішення.

Патрульним вдалося знайти майстра, який надає послуги з виготовлення і встановлення автомобільних замків. Той прибув вже за 10 хвилин і визволив маленьку громадянку з пастки.

На щастя, все обійшлося невеликим переляком, але від таких випадків не застрахований ніхто. Тож, нехай ця історія стане для вас уроком, а якщо вам буде потрібна наша допомога — ви завжди можете звернутися на лінію 102.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter