У Луцьку презентують унікальну монографію «Анатомія ритейлу»

23 Червня 2021

У Луцьку в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація унікальної колективної монографії «Анатомія ритейлу».

Зустріч відбудеться 24 червня о 17:00 за адресою вул. Карбишева, 1 («Адреналін Сіті»).

Авторам книги – Віктору і Роману Корсакам, очільникам групи компаній VolWest Group, вдалося зробити неможливе – зібрати й систематизувати двадцятирічний досвід менеджерів різних галузей мереж «Наш Край» та SPAR Україна.

Монографія Корсаків – це перше українське видання про роздрібну торгівлю такого масштабного обсягу (у книзі – понад 800 сторінок).

Кожен розділ книги «Анатомія ритейлу» – це систематизований досвід практиків, які вирішили поділитися своїми знаннями з усіма, хто хоче займатися ритейлом, створити з нуля свій бізнес чи розвивати вже наявний.

Монографія унікальна не тільки за змістом, а й за формою. Тут зібрані десятки найкращих творів українських художників з колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків.

Кому варто прочитати «Анатомію ритейлу»?

Книгу створили для кожного, хто планує займатися ритейлом, або вже обрав цей напрямок розвитку. Монографія буде корисною теоретикам та практикам торгівлі, виробникам, дистриб’юторам, викладачам предметів про торгівлю і їх студентам, та всім, кого хвилює проблематика цієї галузі економіки.

Часто в Україні практики розвивають свій бізнес, не опрацьовуючи теоретичну частину. Колективна монографія «Анатомія ритейлу» поповнює дефіцит такої літератури на ринку.

Чому саме «Анатомія»?

Книга має таку назву, бо вона демонструє, що ритейл – це надскладний живий організм, у якому кожна клітина розвивається. Хвороба якоїсь однієї ланки призводить до хвороби цілого організму.

На прикладі клітин, які борються з вірусом, усі складові бізнесу повинні допомагати вижити торговому закладу.

Про що говоритимуть на презентації

На зустрічі 24 червня присутні зможуть обговорити усі проблеми, висвітлені в «Анатомії ритейлу». Презентацією організатори хочуть привернути увагу до книги й відповісти на все, що буде цікавити слухачів. Автори книги хочуть розповісти, як теоретичність може допомогти розвивати бізнес як на регіональному, так і на всеукраїнському рівнях.

На презентацію запрошують представників бізнесу, студентів, викладачів і всіх, кого цікавить тема ритейлу.

Місце і час зустрічі: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1 (Музей сучасного українського мистецтва Корсаків), 17:00.

Вхід вільний.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter