У Луцьку працює найбільший зал для більярду на Волині

23 Жовтня 2019

Зал працює в розважальному центрі «Промінь» на третьому поверсі. George’s Club – місце не тільки активного, а й інтелектуального розвитку, адже гра в більярд нагадує гру в шахи – тут важливий не лише прямий удар, а й стратегія, продумана на кілька кроків наперед.

Більярд George’s Club працює цілодобово. Тут 14 столів – 10 для гри в «Піраміду» та 4 для гри в «Американку». В залі працюють інструктори, які завжди готові пояснити правила, навіть якщо ви – абсолютний новачок. Також тут пропонують лояльні ціни, що змінюються в залежності від часу доби, та затишну атмосферу.

Гра в більярд – доступний відпочинок, особливо комфортний в кінці робочого дня, коли так важливо відпочити і заховатися від шуму робочого дня.

Для справжніх цінителів гри в більярд працюють VIP-кімнати. Їх можна орендувати спеціально для свої компанії, щоб пограти в оточенні друзів та без зайвих очей. Тут зручно влаштовувати вечірки та святкувати визначні дати. Щоб забронювати VIP-кімнату найкраще зателефонувати у заклад та обговорити деталі замовлення: 050 490 7712.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter