У Луцьку показали емоційну виставку про домашнє насилля

26 Листопада 2020

25 листопада на Театральному майдані Луцька відбулась зустріч-кампанія «Не мовчи - насильство руйнує життя!», що проходила в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля».

Про це повідомляють на сторінці Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Заради озвучення цієї важливої проблеми в нашому суспільстві зусилля об’єднали представники багатьох організацій та установ, що є дотичними до питання запобігання та протидії домашньому насильству.

Безпосередньо на заході відбувся показ соціального фільму «Про насильство», що висвітлював питання домашнього насилля, зокрема, в житті відомих людей. Учасників заходу глибоко вразила виставка «Їх більше немає…», основний сенс якої привернути увагу людей до цієї проблеми, «достукатись» до емоцій, розуму, свідомості кожного.

Можна було також отримати інформацію про те, куди потрібно звертатись за допомогою, якщо в твоєму житті чи житті твоїх знайомих трапились ситуації домашнього насилля. Крім того, під час заходу надавали юридичні та психологічні консультації. Також діяла тематична фотозона «Родина без насилля».

«Акція “Не мовчи – насильство руйнує життя!” мала інформаційно-просвітницький характер, адже інформування – основна ланка на шляху вирішення даної проблеми. Дякуємо всім партнерам та організаторам за їх щоденну діяльність у питаннях протидії домашньому насиллю», – кажуть організатори.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter