Успішно!

У Луцьку перейменували лікарню

Луцьку міську клінічну лікарню перейменовують на Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади.

Луцьку міську клінічну лікарню перейменовують на Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади.

Про це стало відомо 28 квітня під час пленарного засідання 10-ї сесії Луцької міської ради, пише ІА «Волинські новини».

Депутати розглянули проєкт рішення Про перейменування комунального підприємства «Луцька міська клінічна лікарня» у комунальне підприємство «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади» та затвердження його Статуту у новій редакції.

Підставами підготовки відповідного проєкту рішення є реформування галузі охорони здоров’я та реформа децентралізації, зокрема, приєднання до Луцька навколишніх громад. Назва «Луцька міська клінічна лікарня» не відповідає сучасним вимогам, адже це комунальне підприємство надає медичну допомогу не тільки жителям міста, а й мешканцям сусідніх сіл, інших районів. Окрім того, передбачено внесення змін у статут комунального закладу. Відповідно до них, посаду директора лікарні буде замінено на посаду генерального директора об’єднання тощо.

Директорка КП «Луцька міська клінічна лікарня» Лариса Духневич найближчим часом має провести реєстрацію статуту підприємства у встановленому законом порядку.

Відзначимо, що в майбутньому Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади об’єднається з луцькими центрами первинної медичної допомоги.

Додати новий коментар