У Луцьку патрульні врятували 15-річну дівчину, яка хотіла стрибнути з даху. ВІДЕО

16 Липня 2022

Днями патрульній поліції повідомили, що на даху триповерхового будинку у Луцьку стоїть дівчина і плаче та, можливо, хоче вчинити самогубство., На місце негайно вирушили поліцейські Ліліана Домальчук та Віталій Чак, які врятували дитину.

Про це пишуть на сторінці правоохоронців:

«На рахунку волинських патрульних ще одне збережене життя.

Правильний підхід та слова, рішучість та впевненість у своїй справі — вберегти, ймовірну, самогубцю нелегко, проте, патрульні, як тонкі психологи, справляються і з цією задачею також.

Днями на службовий планшет надійшло повідомлення від чоловіка, про те, що на даху триповерхового будинку стоїть дівчина і плаче та, можливо, хоче вчинити самогубство.

На місце негайно вирушили поліцейські Ліліана Домальчук та Віталій Чак. За вказаною адресою, на даху будинку стояла 15-річна дівчина, вона плакала та кричала, що пригне донизу, бо не хоче більше жити.

Дитина була знервована та нікого не підпускала до себе.

Патрульні весь час розмовляли з дівчиною та поступово наближалися. У той час, коли дівчина відвернула увагу на батька, який прибіг на місце події, інспектор Віталій Чак кинувся до дівчини, міцно взяв її за руки та відтягнув від краю даху.

Дитину оглянули медики та в супроводі патрульних ушпиталили.

Під час спілкування з дитиною та батьками поліцейські з’ясували, що між ними виник конфлікт. Наразі життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує.

Дякуємо патрульним за професіоналізм! А батькам нагадаємо, що у цей надскладний час важко не тільки вам, діти — найуразливіші до війни. Тож підтримуйте та піклуйтеся про них. Бережіть найдорожчих.

Патрульна поліція Волинської області»,.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter