У Луцьку оголосили переможців конкурсу дитячих журналістських творів імені Івана Корсака

18 Вересня 2023

У Луцьку вперше провели конкурс дитячих журналістських творів імені Івана Корсака – «Фішка мого району».

Проєкт організувала команда CID Media Group, а ідея проведення конкурсу належить керівниці інноваційних проєктів Наталії Пахайчук, пише «Район.Життя».

Під час вручення літературної премії імені Івана Корсака, яка відбулася у Музеї сучасного українського мистецтва, переможців конкурсу нагородив директор компанії Ігор Денисевич.


У конкурсі взяли участь понад 20 дітей із різних міст і сіл Волині та інших областей України. Багато із них є учасниками гуртків із медіаграмотності «Район.Діти», які проводять у волинських громадах журналісти CID Media Group.

Школярі змагалися за призові місця у трьох номінаціях: «Текст», «Влог» і «Фоторепортаж».

За словами голови журі Ірини Воротної, головної редакторки національної мережі Район.in.ua, більшість дітей писали про історію свого рідного краю.Перше місце у номінації «Текст» у конкурсі дитячих журналістських матеріалів імені Івана Корсака отримав учасник із Любомля Богдан Левчук, який написав про село Кізє, якого вже немає.


Уляна Поворознюк з Ковеля перемогла у номінації «Влог». Дівчина зняла відео, в якому розповіла про історичні і визначні місця свого міста.Перше місце за фоторепортаж посіла Софія Стенюк із села Колона Павлівської громади та її світлини зі шкільного музею історії села.


Також за друге та третє місця у номінації «Текст» відзначили: Анну Цюп'ях із села Мельники Шацької громади, Ярину Кучірку, Максима Носка і Крупінську Христину із Рожищ, Анастасію Матвіюк з Поромівської громади, Валерію Головій з Олики і Вікторію Чак з Шацька.

Усі вони отримали в подарунок книги Івана Корсака та грошові премії.

Роботи оцінювали журналісти-викладачі гуртка Район.Діти, медіаменеджери і партнери CID Media Group: Ірина Воротна, Наталія Пахайчук, Юрій Конкевич, Ольга Булковська, Алла Березюк, Олександр Хоміч, Оксана Федорук, Софія Матвіюк, Віта Шепеля, Тетяна Палаєвська, Вікторів Шварцкоп, Ніна Коляда.
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter